Hej! Wreszcie udało mi się coś napisać, bo ostatnio w ogóle nie miałam czasu i zaniedbałam swojego bloga;c Ale postaram się pisać jak najczęściej, chociaż w mojej szkole nie jest to łatwe;/ Ciągle mamy jakieś sprawdziany, dużo prac domowych i na większości lekcji nauczyciele pytają._. Myślę, że rozumiecie o co chodzi c; Dzisiaj będzie post o tym co w lutym było najlepsze!;3
1.Film
Długo nad tym myślałam, ale doszłam do wniosku, że będzie to "Babcia Gandzia". Oglądałam go z moją przyjaciółką jak byłam u niej na noc i bardzo nam się spodobał, a w dodatku jest po francusku (uwielbiam ten język)<3
W każdym bądź razie jeśli lubicie komedie, polecam!;3
2.Piosenka
Z tym zawsze mam największy problem, bo o każdej piosence mówię, że jest moją ulubioną, więc końcem końców żadna nie jest ulubiona xd Ale ostatnio mam jakąś fazę na Miley Cyrus. Na początku nie podobała mi się ta 'nowa' Miley, ale po jakimś czasie doszłam do wniosku, że w pewnym sensie ta jest nawet lepsza:D Jako ulubioną piosenkę w lutym wybrałam "Feelin' Myself"
3.Książka
W związku z tym, że w styczniu nie było takiego postu napiszę o tej książce teraz mimo, że przeczytałam ją już trochę czasu temu xd Mam w domu sporo książek, których nigdy nie przeczytałam bo zawsze, albo odrabiam lekcje, albo gdzieś idę, albo po prostu śpię (♥), więc jak w styczniu byłam w szpitalu skorzystałam z mojego wolnego czasu i przeczytałam jedną z nich, czyli "Pretty Little Liars" część pierwszą - Kłamczuchy. Bardzo mi się podobała bo to takie moje 'klimaty".Tutaj macie taki krótki opis:
Alison, szkolna gwiazda, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Rok później jej przyjaciółki: Emily, Aria, Spencer i Hanna, zaczynają otrzymywać niepokojące SMS-y. Ktoś zna sekrety, które chciały pogrzebać wraz z pamięcią o Ali. Jak wiele dziewczyny są w stanie poświęcić, by prawda nie wyszła na jaw?
Jeśli jeszcze jej nie czytałyście, to najwyższa pora żebyście po nią sięgnęły! Mam nadzieję, że w najbliższym czasie znajdę chwilę, aby przeczytać resztę książek z tej serii;3
4.Kosmetyki
Tusz do rzęs z Sephory! Używałam już różnych tuszów, ale uważam, że ten jet najlepszy. Jestem z niego bardzo zadowolona, bo przy moich krótkich i prostych rzęsach potrafi zdziałać cuda:3
5.Picie
W związku z tym, że kocham soki, wybrałam najpopularniejszy sok pomarańczowy! Niestety zazwyczaj kupuje gotowy w sklepie, ale jeśli mam chwilkę to wyciskam go sobie z pomarańczy (czasami również mandarynek). Ma dużo witamin i jest pyszny! No bo kto nie lubi soku pomarańczowego?;3
6.Przekąska
W ferie (czyli w lutym xd) zrobiłam z przyjaciółmi ciasteczka, o których Wam już pisałam(klik!♥). Wybrałam je bo były pyszne, ale co ważniejsze robiłam je razem z przyjaciółmi♥
7.Biżuteria
Ostatnio zaczęłam chodzić w bardzo ciemnych kolorach, a głównie w czarnym. Myślę, że to dlatego, iż wcześniej miałam wszystko bardzo kolorowe i chodziłam jak taka mała tęcza:D Myślę, że nie ma nic dziwnego w tym, że jako ulubioną bransoletkę wybrałam czarny napis "Love" na złotym łańcuszku♥
8.Sposób spędzania wolnego czasu
Nie miałam problemu z wymyśleniem co tu napiszę, ponieważ są to na pewno łyżwy! W tym roku na gwiazdkę dostałam moje pierwsze łyżwy, więc większość czasu spędziłam na lodowisku♥ Troszkę ruchu przyda się każdemu, a co najważniejsze jazda na łyżwach to przyjemność;3 Zaczyna się robić coraz cieplej, więc korzystajcie z tych ostatnich chłodnych dni i idźcie na lodowisko! Jeśli mieszkacie w Kielcach polecam lodowisko na stadionie;3
Na dzisiaj to chyba tyle;3 Mam nadzieję, że spodobał Wam się ten post. Piszcie w komentarzach o czym chcielibyście poczytać u mnie na blogu c;



Lubie posty tego typu. Fajne podsumowanie miesiąca.
OdpowiedzUsuńnataa-liiaa.blogspot.com
Łyżwy są świetne! Również lubię sok pomarańczowy, haha^^
OdpowiedzUsuńdifferent-view-of-the-life.blogspot.com - KLIK