Cześć:3 Czy tylko ja mam wrażenie, że ten miesiąc tak szybko zleciał?;o Dopiero pisałam post "Ulubieńcy lutego" a już pisze o marcu... To oznacza, że już coraz bliżej są wakacje ♥ Wracając do tematu dzisiaj będą m. in. najlepsze filmy, piosenki, kosmetyki, które spotkałam w marcu;3
☼Enjoy☼
1.Film
"Nietykalni" ("Intouchables") - francuski film (uwielbiam francuskie filmy♥) o sparaliżowanym milionerze, który do pomocy zatrudnia młodego chłopaka, który niedawno wyszedł z więzienia. Mimo dramatycznej historii w filmie wszystko jest pokazane od tej "pozytywnej" strony i z dramatu robi nam się niezła komedia☺
2.Piosenki
Tym razem nie będzie tak jak zawsze i zamiast jednej piosenki będą dwie, ponieważ nie mogłam się zdecydować, która jest fajniejsza:3
Pierwsza to utwór zespołu Arctic Monkeys - "Do I wanna know?"
Druga to remix piosenki "Smells like teen spirit" Nirvany, czyli "Smells like shake it". Nie dodaje z oryginalnym teledyskiem, bo nie wydaje mi się "odpowiedni" żeby go pokazywać na blogu xd
3.Kosmetyki
Tym razem coś do pielęgnacji włosów, czyli odżywka firmy Garnier - Ultra Doux z olejkiem z awokado i masłem karite. Mam bardzo cienkie włosy i bardzo szybko mi się niszczą, po tej odżywce zrobiły się gładkie i mają taki fajny połysk;3 Polecam do bardzo zniszczonych, matowych, "puszących się" włosów c;
4.Coś pysznego
Niedawno zrobiłam ciasto marchewkowe, ale nie miałam kiedy dodać na nie przepisu więc zrobię to teraz c; Jest łatwe w przygotowaniu, ale niestety przez to, że trzeba zetrzeć marchewki zajmuje sporo czasu;/ Osobiście uważam, że mimo wszystko warto je zrobić:3
Czego potrzebujesz?
•2 jajka
•1 szklanka cukru
•1 szklanka mąki
•pół szklanki oleju
•1 łyżeczka proszku do pieczenia
•1.5 łyżki cynamonu
•3 duże marchewki
•1.5 łyżeczki kakao
Jak to zrobić?
Marchew zetrzeć na dużych oczkach tarki. Jajka, cukier i olej miksujemy. Mąkę z proszkiem do pieczenia dodać do masy jajecznej. Do ciasta dodać marchew, cynamon i kakao. Wymieszać. Ciasto przelać do formy i piec około 40 minut w temp. 180 stopni. Po upieczeniu możesz polać lukrem lub posypać cukrem pudrem.
Smacznego!
5.Biżuteria
Neonowa żółta bransoletka z serduszek♥
6.Sposób spędzania wolnego czasu
Nocowanie:3 Nie wiem czemu, ale w nocy wszyscy mają najlepszy humor i najgłupsze pomysły xd Gdy spotkacie się z przyjaciółkami na noc możecie oglądać horrory, tańczyć, śpiewać, jeść pizze w środku nocy i pogadać o wszystkim.
Pamiętajcie nigdy nie zasypiajcie pierwsze!♥
7.Wiosenny sport
Co robicie gdy na dworze świeci słoneczko i jest bardzo ciepło? Ja uwielbiam chodzić na rolki;3 Oczywiście najlepsza zabawa jest, gdy jeździsz z przyjaciółmi!

To chyba tyle w tym miesiącu;3 Mam nadzieję, że post Wam się podobał! Miłego dnia i zapraszam ponownie♥


Miałam tą odżywkę do włosów :))
OdpowiedzUsuń