poniedziałek, 31 marca 2014

Ulubieńcy marca!

Cześć:3 Czy tylko ja mam wrażenie, że ten miesiąc tak szybko zleciał?;o Dopiero pisałam post "Ulubieńcy lutego" a już pisze o marcu... To oznacza, że już coraz bliżej są wakacje ♥ Wracając do tematu dzisiaj będą m. in. najlepsze filmy, piosenki, kosmetyki, które spotkałam w marcu;3 
☼Enjoy☼

1.Film
"Nietykalni" ("Intouchables") - francuski film (uwielbiam francuskie filmy♥) o sparaliżowanym milionerze, który do pomocy zatrudnia młodego chłopaka, który niedawno wyszedł z więzienia. Mimo dramatycznej historii w filmie wszystko jest pokazane od tej "pozytywnej" strony i z dramatu robi nam się niezła komedia☺

2.Piosenki
Tym razem nie będzie tak jak zawsze i zamiast jednej piosenki będą dwie, ponieważ nie mogłam się zdecydować, która jest fajniejsza:3
Pierwsza to utwór zespołu Arctic Monkeys - "Do I wanna know?"
Druga to remix piosenki "Smells like teen spirit" Nirvany, czyli "Smells like shake it". Nie dodaje z oryginalnym teledyskiem, bo nie wydaje mi się "odpowiedni" żeby go pokazywać na blogu xd

3.Kosmetyki
Tym razem coś do pielęgnacji włosów, czyli odżywka firmy Garnier - Ultra Doux z olejkiem z awokado i masłem karite. Mam bardzo cienkie włosy i bardzo szybko mi się niszczą, po tej odżywce zrobiły się gładkie i mają taki fajny połysk;3 Polecam do bardzo zniszczonych, matowych,  "puszących się" włosów c;

4.Coś pysznego
Niedawno zrobiłam ciasto marchewkowe, ale nie miałam kiedy dodać na nie przepisu więc zrobię to teraz c; Jest łatwe w przygotowaniu, ale niestety przez to, że trzeba zetrzeć marchewki zajmuje sporo czasu;/ Osobiście uważam, że mimo wszystko warto je zrobić:3

Czego potrzebujesz?
jajka
1 szklanka cukru
1 szklanka mąki
pół szklanki oleju
1 łyżeczka proszku do pieczenia
1.5 łyżki cynamonu
3 duże marchewki
1.5 łyżeczki kakao

Jak to zrobić?
Marchew zetrzeć na dużych oczkach tarki. Jajka, cukier i olej miksujemy. Mąkę z proszkiem do pieczenia dodać do masy jajecznej. Do ciasta dodać marchew, cynamon i kakao. Wymieszać. Ciasto przelać do formy i piec około 40 minut w temp. 180 stopni. Po upieczeniu możesz polać lukrem lub posypać cukrem pudrem.
Smacznego!

5.Biżuteria
Neonowa żółta bransoletka z serduszek♥

6.Sposób spędzania wolnego czasu
Nocowanie:3 Nie wiem czemu, ale w nocy wszyscy mają najlepszy humor i najgłupsze pomysły xd Gdy spotkacie się z przyjaciółkami na noc możecie oglądać horrory, tańczyć, śpiewać, jeść pizze w środku nocy i pogadać o wszystkim.
Pamiętajcie nigdy nie zasypiajcie pierwsze!♥

7.Wiosenny sport
Co robicie gdy na dworze świeci słoneczko i jest bardzo ciepło? Ja uwielbiam chodzić na rolki;3 Oczywiście najlepsza zabawa jest, gdy jeździsz z przyjaciółmi! 

To chyba tyle w tym miesiącu;3 Mam nadzieję, że post Wam się podobał! Miłego dnia i zapraszam ponownie♥ 

1 komentarz: