piątek, 7 lutego 2014

Ciasteczkaa;3

Hej c; Dawno nie pisałam, ale niestety ostatnio zdrowie mi nie dopisywało więc w każdej wolnej chwili spałam, ale postaram się nadrobić zaległości, bo przecież są ferie;3 

Dzisiaj spotkałam się z moimi przyjaciółmi, oczywiście młodzi "hazardziści" graliśmy w pokera (nie na pieniądze xd), ale postanowiliśmy również upiec ciasteczka i dzisiaj chciałabym się nimi pochwalić!:D

Ciasteczka z kleiku ryżowego
Potrzebujesz:
  • 1 paczka kleiku ryżowego bezsmakowego (190 g)
  • 3 jajka
  • 1 kostka miękkiego masła (250 g)
  • 1 płaska łyżeczka proszku do pieczenia
  • pół szklanki cukru
  • łyżeczka cukru waniliowego
  • 4 czubate łyżki wiórków kokosowych
Jak to zrobić?
Wsyp wszystkie składniki do miski i wymieszaj mikserem. Z ciasta uformuj kulki (lub jak ja np. serduszka♥) i ułóż je na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia. 
Pieczemy w temperaturze 180ºC przez 20-25 minut, aż ciasteczka nabiorą złotego koloru.
Smacznego!♥

"Najlepiej bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół. Oni podniosą cię, gdy upadniesz, podstawią nogę, by wywołać twój uśmiech"~Phil Bosmans
♥♥♥ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz