Hej c; Dawno nie pisałam, ale niestety ostatnio zdrowie mi nie dopisywało więc w każdej wolnej chwili spałam, ale postaram się nadrobić zaległości, bo przecież są ferie;3
Dzisiaj spotkałam się z moimi przyjaciółmi, oczywiście młodzi "hazardziści" graliśmy w pokera (nie na pieniądze xd), ale postanowiliśmy również upiec ciasteczka i dzisiaj chciałabym się nimi pochwalić!:D
Ciasteczka z kleiku ryżowego
Potrzebujesz:
- 1 paczka kleiku ryżowego bezsmakowego (190 g)
- 3 jajka
- 1 kostka miękkiego masła (250 g)
- 1 płaska łyżeczka proszku do pieczenia
- pół szklanki cukru
- łyżeczka cukru waniliowego
- 4 czubate łyżki wiórków kokosowych
Jak to zrobić?
Wsyp wszystkie składniki do miski i wymieszaj mikserem. Z ciasta uformuj kulki (lub jak ja np. serduszka♥) i ułóż je na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia.
Pieczemy w temperaturze 180ºC przez 20-25 minut, aż ciasteczka nabiorą złotego koloru.
Smacznego!♥
"Najlepiej bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół. Oni podniosą cię, gdy upadniesz, podstawią nogę, by wywołać twój uśmiech"~Phil Bosmans
♥♥♥

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz