niedziela, 2 lutego 2014

♥Holidays♥

Dzisiaj postanowiłam dodać kilka zdjęć z wakacji, no bo kto za nimi nie tęskni?;c W tym roku (a tak właściwie to już w zeszłym c;) spędziłam je w wielu miejscach, ponieważ byłam na wycieczce objazdowej;3 ale punktem docelowym była Hiszpania-Lloret de Mar<3
#Artystyczne #HIPSTA
"Mój" zamek<3/ Monako
W Kielcach z rodzinką oczywiście też miło spędziłam czas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz