sobota, 28 grudnia 2013

#Art

W związku z tym, że w opisie napisałam, że rysuję postanowiłam pokazać Wam kilka moich prac c; Są rysunki pokolorowane kredkami (takie łatwiejsze, efekt nudy xd) i te nad, którymi spędziłam troszkę czasu (te prace są narysowane ołówkiem). Mam nadzieję, że Wam się spodobają c:


Wybaczcie wszelkie niedociągnięcia, ale dopiero się uczę i mam nadzieję, że z czasem będę Wam pokazywać coraz lepsze prace c;
Mam nadzieję, że Wy też rysujecie albo zaczniecie, bo to świetny sposób na spędzenie czasu i odprężenie się<3







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz