piątek, 6 czerwca 2014

Praga! Praga! Praga!

Hej:3 W środę wróciłam z wycieczki szkolnej (oczywiście chora-.-). Było super:3 Byliśmy w Kopalni Złota, Pradze, Kudowie Zdrój i na Szczelińcu. Mimo bardzo napiętego planu zwiedzania daliśmy radę wytrwać do końca z uśmiechem:D Co tu dużo pisać... lepiej pokazać zdjęcia!♥
☺Enjoy☺


 
   



       














1 komentarz:

  1. rewelacyjna wycieczka, uwielbiam te miejsca, zwłaszcza Pragę, w której zakochałam się na jesieni. ;) i zdjęcia też bardzo ładne wrzuciłaś. :)
    pozdrawiam.
    http://poprostumadusia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń