Hej:3 W środę wróciłam z wycieczki szkolnej (oczywiście chora-.-). Było super:3 Byliśmy w Kopalni Złota, Pradze, Kudowie Zdrój i na Szczelińcu. Mimo bardzo napiętego planu zwiedzania daliśmy radę wytrwać do końca z uśmiechem:D Co tu dużo pisać... lepiej pokazać zdjęcia!♥
☺Enjoy☺


rewelacyjna wycieczka, uwielbiam te miejsca, zwłaszcza Pragę, w której zakochałam się na jesieni. ;) i zdjęcia też bardzo ładne wrzuciłaś. :)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam.
http://poprostumadusia.blogspot.com/